Team EESTI U18 testmängud
21.08.2020
Team EESTI U18 pidas möödunud päevadel kaks testmängu: 19. augustil Astri Arenal Läti klubiga HK Kurbads ja Eesti taasiseseisvumispäeval sõideti külla lõunanaabritele, kus Marupe jäähallis kohtuti Baltie Vilkiga. 


Kohtumine HK Kurbadsiga lõppes skooriga 3:7, kui Team EESTI pidi lätlaste paremust tunnistama. Väravad said kirja Nikita Stepanov, Konrad Kudeviita ja Denis Kontseus, söödupunktid Maksim Ljubobratets, Niklas Sildre, Erik Potšinok ja Mihhail Tsapovski. 


Marupe jäähallist naasti oluliselt rahuldavama tulemusega, kui Baltie Vilki väravavaht litri suisa kümnel korral väravast välja tooma pidi. Lõppskooriks vormistatigi 10:2. 


Team EESTI U18 peatreener Balint Fekti kommenteeris poiste sooritust nii:

''Meil olid väga head testmängud, mis võimaldasid meil lähemalt näha tiimi arengut ja katsetada taktikaid, mida Soome liigas plaanime rakendada. Põhi on tugev ja töötab korralikult. Mõned väikesed nüansid vajavad veel paikasaamist, aga tegeleme sellega ja naudime protsessi. Team EESTIt esindati väga väärikalt - olime poiste üle väga uhked! See ongi alati meie number üks eesmärk ja ootus!'' 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI