U18 koondise kandidaadid kogunesid testlaagrisse
22.02.2020
Sel nädalavahetusel toimub Tondiraba jäähallis U18 koondise kandidaatide testlaager. kuhu on kogunenud 47 noort hokimängijat, kes püüdlevad Eesti U18 koondise koosseisu 22. märtsil Tallinnas algavateks U18 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistlusteks. Eesti koondisega tulevad mõõtu võtma Suurbritannia, Korea, Leedu, Rumeenia ja Serbia.

Katsetele on kutsutud:

Väravavahid
Aznibakijev Renat Nevski St.P RUS
Bahturin Juri Tartu Kajakas EST
Pratka Alexander Brandis SUI
Solomanin Semjon HC Panter EST
Taskila Onni South Florida HA USA
Virro Hendrik Karhu Kissat FIN
Zuvela Daniel Ilves FIN


Kaitsjad
Abeljanov Marat HC Panter EST
Babchenko Konstantin Vipers EST
Holostov Nikita Vipers EST
Kiil Kevin HaKi FIN
Kookmaa Patrick Vipers EST
Kudeviita Konrad Vipers EST
Liivo Kalle Imatra Ketterä FIN
Malovanenko Ivan Narva PSK EST
Mihhejenkov Deniss Narva PSK EST
Shkljarov Ilja Vipers EST
Smerling Martin Viikingit FIN
Tammeorg Johannes HC Panter EST
Velja Rico Marder Vipers EST


Ründajad
Borodajev Nikita Vipers EST
Butsinski Stanislav HSV Hamburger GER
Dolzenko Mihhail Vipers EST
Kirillov Nikita Narva PSK EST
Kontseus Denis Vipers EST
Ljubobratets Maksim Viikingit FIN
Loorits Marcus HIFK White
Lukjanenko Egor Vipers EST
Lupanov Mihhail HC Everest EST
Lyubchenko Michael HIFK White
Malõsev Pjotr Narva PSK EST
Morel Toomas HC Everest EST
Nevolainen Erik KooKoo FIN
Potšinok Erik Vipers EST
Potšinok Marek Vipers EST
Raado Aleksandr Vipers EST
Reinsalu Kevin Kiekko Vantaa FIN
Smerling Brandon Viikingit FIN
Stepanov Nikita Vipers EST
Terpinskiy Arthur Okanagan AUT
Tšaltsev Maksim HC Everest EST
Turovski Maksim Tartu Välk 494 EST
Valitov Jefim Narva PSK EST



Peatreener: Eerme Märt
Abitreener: Kaljuste Kaupo
Väravavahtide treener: Eerme Kristjan
Väravavahtide treener: Tikka Rauno
Mänedžer: Rooba Jüri
Hooldemees: Rebane Toomas
Füsioterapeut: Efremova Oksana
Fotograaf: Soots Hendrik
Meedia: Kirtsi Maarja

OTSID KINGITUST

VÕI 
FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI