Vastseliinas avati esimene multifunktsionaalne hokiväljak
29.08.2020
Täna, 29. augustil avati Vastseliina gümnaasiumi juures esimene multifunktsionaalne spordiväljak Eestis, mida saab kasutada eelkõige suvel rull- ja talvel jäähoki mängimiseks. 

Tegemist on valgustusega spordiväljakuga, mis kaetud võistlustasemel treeninguteks mõeldud Durflex kattega. Lumevaeste talvede tõttu on Eestis üha enam hoogu kogunud just rullhoki harrastamine ning valla ja regionaalsete investeeringutoetuste programmi kaasrahastamisel valmiski spordiväljaku projekt, kus suvisel ajal on võimalik välitingimustes rullhokit mängida. 

Kuigi väljak valmis juba möödunud aasta sügiseks, jäi toona ametlik avapidu ebasobiva ilma tõttu ära. Tänasel Vastseliina piirkonna huvitegevuse päeval avab MTÜ Vastseliina hokiklubi viimaks väljaku. Lisaks laiemale hokitutvustusele, toimub näidismäng Kohtla-Järve hokiklubi ning Vastseliina Vapsikute vahel, esinevad noored võimlejad ja Peeter Jõgioja trummi- ning tuleetendusega. 

Väljaku eestvedaja, Vastseliina hokiklubi, on ainus järjepidevalt Võrumaal tegutsev hokiklubi, kes suvel rull- ning talvel jäähokit harrastab. 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI