Aasta esimene kuu naiste hokiliigas
01.02.2021
Jaanuar naiste hokiliigas tõi kaasa samuti tempokaid mänge, üllatusi ja suurepäraseid uudiseid kõigile hokisõpradele. 


Möödunud kuusse mahtus 6 kohtumist üle Eesti, mille vältel saavutas Viljandit meistriliigas esindav HK Fellin Fuuriad oma esimese võidu ning selgitati välja liigatabeli liider

Samuti alustas Eesti Hoki koostööprojekti otseülekandeid edastava platvormi OHO.ee-ga, kes naiste hokiliiga mänge otsepildis näitama hakkavad. Ülekanne edastatakse nii eesti- kui venekeelse kommentaariga, samuti ei puudu kolmandike vahelised intervjuud ja hiljem jäävad kohtumised ka järelvaadatavaks. 


Kommentaatoritetiim: Mailis Reiljan, Kaarel Kose, Margus Leet


Pühapäeval, 31. jaanuaril
kohtusid tabelis esimest kohta jagavad ühendnaiskond HC Everest-Grizzlyz ning HK Roosa Panter Kohtla-Järve jäähallis. Ainus sel hooajal toimunud kohtumine rivaalide vahel leidis aset oktoobris Haabersti jäähallis ning tollal lepiti 1:1 viiki. Sel korral hammustasid Roosa Pantrid aga kõvemini, kui avakolmandiku lõpuminuteil Kirke Kulla resultatiivse söödu ühendnaiskonna puuriluku selja taha saatis Edith Pärnik. See ka kohtumine ainsaks väravaks jäi ning HK Roosa Panter need võidupunktid noppis. 


Mängu kõrghetked järelvaadatavad siin: 

Ühtlasi pikenes Hooandja projekti lõppkuupäev, läbi mille naiste koondist ning selle tagasitulekut kajastava dokumentaalfilmi valmimist toetada saab, seega kel soovi õlg samuti alla panna, saab seda teha siin:

https://www.hooandja.ee/projekt/silver-heels

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI