Coolbet Hokiliiga 2019/2020 hooaja säravaima medali võitis Tartu Välk 494
23.02.2020
Tartu Välk 494 võttis oma ning krooniti 2019/2020 Coolbet Hokiliiga / Eesti meistriks. Tartu Välk 494 ja Narva PSK selle hooaja viimane meistriliiga rammukatsumine lõppes seisuga Tartu Välk 494 12:1 Narva PSK (2:0 ; 7:0 ; 3:1). Narva PSK sai kaela hõbemedalid. Eilses mängus alistas Tallinna Kalev Viking 5:3 Narva PSK ning sai kaela pronksmedalid. Coolbet Hokiliiga jätkub teise etapina play-off karikamängudega, kus mängitakse välja Eesti karikas.

Coolbeti jäähoki meistriliiga võitis Tartu meeskond Välk 494, kes võitis 18 mängust 14, hõbedase positsiooni sai Narva PSK ning pronksi Tallinna Kalev Viking. HC Everest jäi neljandale kohale. Eelmisel hooajal oli hõbedasel positsioonil Tallinna Kalev/Viking ning pronksil Narva PSK.

Sel hooajal mängiti Eesti meistri tiitel, medalikomplektid kuldne, hõbedane ja ja pronks, välja vastavalt põhihooajae tabelile.Coolbet Hokiliiga teine etapp on play-off karikamängud, kus mängitakse välja Eesti karikas play-off süsteemis. Poolfinaalide esimeses faasis kohtuvad põhihooaja esimene ja neljas ning teine ja kolmas koht. Play-offides mängitakse nii poolfinaalid kui finaalid parim kolmest mängust, kõrgem asetus saab võimaluse mängida kaks esimest mängu kodujääl ning ühe võõrsil. Play-offides mängitakse viigi puhul nii öelda kuldse väravani ehk mängu lõpetab värav. Sel hooajal saab muudatusena võidu eest 3 punkti asemel 2 punkti. Lisaajal saadud võit annab endiselt 2 punkti ning kaotus 1 punkti.

Coolbet Hokiliiga karimamängud algavad 7. märtsil.

Reaalajas Coolbet Hokiliiga mänguseisud ja tulemused leiad alati siit.

Foto: Hendrik Soots

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI