Coolbet Hokiliigas jäid võidud võõrustajatele
18.01.2021
Möödunud nädalavahetusel mängiti Coolbet Hokiliigas 3 ning naiste meistritiitli võistlusel 2 kohtumist. 

Hokinädalavahetuse avastart leidis aset 16. jaanuaril Tartus, kui tiitlikaitsjale Välk 494 sõitis külla Narva PSK, kes möödunud nädala kohtumistes puhta töö tegi. Võõrustajaklubi ei jätnud aga narvakatele kuigi palju hingamisruumi: välku lõi Astri Arenal suisa 9 korda. Kuigi Paemurru Spordikool saatis litri tartlaste väravasse samuti neljal korral, võttis Välk kindla võidu. Samal ajal Tallinnas, Tondiraba jäähallis leidis aset kohtumine tänavuse uustulnuka HC Vipers ning Kohtla-Järve HC Everesti vahel. Omavahel on käimasoleval hooajal juba korra jääl kohtutud ning 24. oktoobri lahingust väljus võitjana HC Vipers. Hoolimata tasavägiselt alanud mängust, kordas võõrustajaklubi ajalugu ning saatis külalised taaskord 7:2 kaotusega koju. 

Kõiki kohtumise väravaid vaata siit:

Laupäeval toimus Tallinnas teinegi kohtumine, kui naiste tiitlijahi raames kohtusid Haabersti jäähallis HK Roosa Panter ning möödunud pühapäeval esimese liigamängu võidu sel hooajal võtnud Fellin Fuuriad. 

Koduklubi
viljandlannadele palju hingamisruumi ei jätnud ja saatis rivaalid kodulinna 7:0 kaotusega tagasi. 


Pühapäeval, 17. jaanuaril oli taas kohtlajärvekate kord vigade paranduseks ja kasutada oli koduväljaku eelis: HC Everesti juurde võidupunkte noolima sõitis HC Panter. 
Tasavägiselt ja ettevaatlikult alanud kohtumine otsustati viimasel kolmandikul, kui tablool esimesest perioodist saadik seisnud 1:0 mängiti 3:1-ks. 

Väravaid vaata siit:Hetkel on Coolbeti liigatabelis liidrikohal valitsev meister Välk 494 (6 kohtumise järel 9 punkti), teisel kohal HC Everest (8 mängu ning 8 punkti) ning pronksile pretendeerib HC Panter (6 kohtumist ja 7 punkti).

Kogu tabel asub siinOma teise järjestikkuse kohtumise pidas ka Viljandit esindav Fellin Fuuriad, kelle vastasteks pühapäeval ühendnaiskond HC Grizzlyz-Everest. Viljandi jäähalli koduste seinte vahel skooris Margaret Neering kahel korral, kuid külalisklubi viskas viis ning võttis ka antud kohtumisest kaks punkti. 
Sporditegevuse läbiviimise regulatsioonide kohaselt mängukorralduses muudatusi ei ole, seega publik ei ole jätkuvalt mängudele lubatud. 

Uued kohtumised juba tuleval nädalavahetusel! 


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI