Coolbet Hokiliigas olid võidukad Välk 494 ning Narva PSK
30.09.2019
Coolbet Hokiliiga hooaja esimestes mängudes võtsid võidud tiitlikaitsja Välk 494 ning Narva PSK. Välk oli kodujääl  8:1 (4:0 ; 1:0 ; 3:1) üle Kohtla-Järve meeskonnast HC Everest, HC Viking Tallinn võttis Tondiraba jäähalli peaareenil toimunud avalahingus vastu 2:5 (0:2 ; 1:3 ; 1:0) kaotuse Narva PSK-lt. Reaalajas Coolbet Hokiliiga mänguseisud ja tulemused leiad alati siit.

Välk 494 - HC Everest
Välk 494 ja HC Everesti vahelises mängus realiseeris viimane 1 rünnaku Välgu 8 vastu. Välgu edukad rünnakud viisid lõpuni:

HC Everesti ainsa värava realiseeris 55. minutil Timur Baraev Andrei Parshini söödust. Välk 494 väravavaht Juri Bahturin tõrjus 30 vastase pealelööki, HC Everesti puurilukk Maksim Klimenko tegi aga 54 tõrjet. Karistusi võtsid mõlemad meeskonnad 14 minutit.

0:37:58 Maksim Anohhin

Viking võttis karistusi 28 minuti eest Narva 12 vastu.

Coolbet Hokiliiga põhiturniiril peetakse kuus ringi, kokku 36 mängu, mis kulmineeruvad 22. veebruaril. Eesti meistri tiitel, medalikomplektid esimene, teine ja kolmas koht, mängitakse vastavalt põhihooaja tabelile. Coolbet Hokiliiga teine etapp on play-off karikamängud, kus mängitakse välja Eesti karikas play-off süsteemis. Poolfinaalide esimeses faasis kohtuvad regulaarhooaja esimene ja neljas ning teine ja kolmas koht. Play-offides mängitakse nii poolfinaalid kui finaalid parim kolmest mängust, kõrgem asetus saab võimaluse mängida kaks esimest mängu kodujääl ning ühe võõrsil. Play-offides mängitakse viigi puhul nii öelda kuldse väravani ehk mängu lõpetab värav. Sel hooajal saab muudatusena võidu eest 3 punkti asemel 2 punkti. Lisaajal saadud võit annab endiselt 2 punkti ning kaotus 1 punkti.