HC Vipers midagi lihtsalt käest ei andnud, aga Pantrid olid näljasemad
21.12.2020
Laupäeval leidis Haabersti jäähallis aset 2020. aasta viimane Coolbet Hokiliiga kohtumine.
Kuigi HC Pantrite koduhall tundis publikust suurt puudust, pakkusid esmakordselt sel hooajal mõõtu võtnud pealinnaklubid Postimees Sport ülekande vaatajaile korraliku lahingu.

Pikk mängupaus andis mõlema meeskonna puhul tunda ja avakolmandik kulges üksteise piire katsetades. Esimese perioodi lõpetas väravaga HC Vipers, kui Nikita Borodajev litri Pantrite puurivahi seljataha saatis.

Teisel kolmandikul leidsid Pantrid vajaka jäänud nälja üles ning puresid vastast korralikult: pausile minnes näitas seis tablool 5:2

Viimasel kolmandikul skoorisid võõrustajad kahel ja Vipersid korra ning lõppseisuks vormistati 7:3

Uhke laupäeva derbi tõmbas tänavuse aastanumbri Coolbet liigale särava joone alla.