Hokiklubi Kajakas tähistab oma 40. juubelit
24.09.2020
Käesoleval nädalavahetusel tähistab Astri Arenal Tartu Hokiklubi Kajakas oma 40. sünnipäeva. Sünnipäevapidustustena mängitakse maha kaks sõpruskohtumist ja üks laste turniir.


Juubeliürituste raames mängitakse Tartus Astri Arenal ühtekokku kaks sõpruskohtumist ja üks turniir, kui juba sel laupäeval, 26. septembril astuvad Tartu Kajaka poisid Narva PSK vastu ja laupäeva õhtul kell 17 mängivad meeste arvestuses Tartu Kajaka enda kasvandikest koosnev võistkond Tallina HK Tiigrite vastu.

Pühapäeval toimub 10-aastaste sõprusturniir, kus Tartu HK Kajaka sünnipäeva tulevad tähistama HK Tornaado, Narva Paemurru spordikool ja Viljandi Hokikool.  

Klubi HK Kajakas asutati aastal 1980 Oleg Särki poolt, kes tänaseni on tegutsev klubi juhataja ja peatreener. Esimene ametlik kohtumine toimus HK Kajaka jaoks Kohtla-Järvel 1983. aastal, juba 3 aastat pärast klubi asutamist. "Kajakas" kohtus Kohtla-Järve võistkonnaga ning vormistas finaalmängus endale 4:3 võidu. 

Oleg Särki tööstaaž treenerina on tänaseks juba enam kui 40 aastat. Klubis on üles kasvanud kokku 6 põlvkonda jäähokimehi: eesmärgiks on läbi aegade olnud noortespordi edendamine. Kuni 2005. aastani treeniti lapsi välitingimustes väli-jääväljakutel Tartu linnas, nüüd viiakse treeninguid läbi Lõunakeskuse tehisjääväljakul. 

Samuti pakub HK Kajakas võimalust tegeleda jäähokiga ka täiskasvanud harrastajatel. 

Tule ja saa osa Eesti vanima seni tegutseva hokiklubi uhkest juubelipeost! OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI