Jaanuarikuu viimased kohtumised koduses hokiliigas
28.01.2021
Aasta esimene kuu hakkab otsi kokku tõmbama ja jäänud on pidada näärikuu viimased kohtumised koduses jäähokiliigas. 


Laupäeval kohtuvad Tallinnas, Haabersti jäähallis HC Panter ning HC Everest, kel omavahel seni üks ring seljataga ja mõlemad mängud on võitnud kohtlajärvekad.  
Kas Pantrid suudavad seni alistamata vastaselt punktid võtta? 

Kell 16:10 algavast kohtumisest saab otsepilti näha Postimees Sport vahendusel. 


Veidi vähem kui tund hiljem, algab madin Tartus, Astri Arenal kui uljas HC Vipers sõidab tiitlikaitsjalt kodujääl punkte jahtima. Kuigi omavahel on kokkumindud sel hooajal vaid ühel korral ja see võit kuulub Välk494-le, ei ole ükski klubi tänavu veel Lõuna-Eesti pealinnast punktidega koju sõitnud. Kas HC Vipers suudab Välku sel korral salvata? 

Avavile kõlab 17:00

Pühapäev
 viib liigamängu aga Narva, kui sealses jäähallis võõrustab Paemurru Spordikool tartukaid. Ainus kohtumine sel hooajal Välk494 ja Narva PSK vahel toimus jaanuari keskel Astri Arenal ja sealt sõideti tagasi piirilinna kaotusega. Kui Välgu koduväljak näitab võitmatut statistikat, siis narvakate juures peetud viiest kodumängust on 3 võitu võtnud võõrustajad ning kahel korral külalised. 

Otseülekanne algab 15:00 Postimees Sport vahendusel! Pühapäeval saab samuti osa tulisest naiste hokiliiga kohtumisest, kui tabeliliidrid HC Everest-Grizzlyz ning HK Roosa Panter kohtuvad ühendnaiskonna koduhallis Kohtla-Järvel.  
Kummalgi naiskonnal on hetkel kirjas 9 punkti, omavahel on kohtutud korra ja tol korral lepiti viiki. 

Litter visatakse mängu kell 14:00!

Ühelegi meistrivõistluste kohtumisele publik endiselt lubatud ei ole! 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI