Möödunud nädala hokisündmused
01.03.2021
Veebruarikuu sai eilsega otsa ja ukse ees terendab kevadine märts. Kuigi välised jääplatsid järjest soojadele ilmadele alla vannuvad, oli tänavune pakane igati eeskujulik. 

Laupäeval, 27. veebruaril kohtusid Coolbet Hokiliigas Kohtla-Järvel HC Everest ning HC Vipers. 
Kui varasemad 2 omavahelist kohtumist lõppesid pealinna klubi 7:2 võiduga, visati laupäeval väravaid veidi rohkem ja seekord kuulus mäng Everestile. 


Kõiki väravaid saab vadata Baltic Broadcastingu YouTube kanalil:


Laupäevane teinegi kohtumine leidis aset Haabersti jäähallis, kus mõõtu võtsid HC Panter ning Narva PSK.
Põnevas hokilahingus jäi võõrustajaklubi avakolmandiku lõppedes kaotusseisu, kuid võitles südilt ning sai kokkuvõttes tabelisse kaks punkti kirja. 
Pantrite ning PSK väravad samuti järelvaadatavad siin:28. veebruaril jätkus meistritiitli karussell, sedapuhku nii piirilinnas kui Tallinnas. 

Ida-Virumaa derbis, Narva PSK ning HC Everest vahel, võtsid kohtlajärvekad kindla võidu, lõppskooriga 5:9. 

Tallinnas pidasid Tondiraba jäähallis korduskohtumise HC Vipers ning Välk 494, kus väravatest puudust tunda ei saanud, aga võõrustajad möödunud nädalavahetuse edu ei korranud: lõpuvile kõlas 6:12 tablooseisul.

Kogu väravatesadu saab vaadata siin:Samuti pikemad usutlused treenerite ning Välk494 ründaja Harri Kolliga:


Liigatabel nädalavahetuse kohtumiste järel:


JYP näitas lõppenud nädalal head hoogu, võttes neljast kohtumisest 3 võitu. Samuti kasvatas Robert Rooba oma väravasaldot 4 silma võrra

Eesootav nädalgi tuleb JYPi jaoks tihe, sest ees ootab taas 4 kohtumist: 

2.03.2021 kell 18:30 Pelicans - JYP 
3.03.2021 algusega 18:30 JYP - Saipa
5.03.2021 kell 18:30 Pelicans - JYP 
6.03.2021
algusega 17:00 JYP - Ilves 

Kohtumiste otseülekanded Telia Inspira vahendusel; laupäevast kohtumist saab pühapäeval järgi vaadata. 


Möödunud nädala kolmapäeval tähistas Eesti Vabariik oma 103. sünnipäeva. 

Vabariigi aastapäeva raames läbiviidaval pidulikul Võru valla aktusel tunnustati ka maakonna parimaid ning tänavu valiti aasta teoks Vastseliina hokiväljaku rajamine ning tunnustati Vastseliina hokiklubi eestvedajaid ka kogukonna veduri tiitliga. 

Lisaks tunnustusele, käis auhinnaga kaasa ka rahaline preemia, millest osa annetatakse naiste jäähokikoondise taasloomiseks. Naiste koondise kandidaatide seas on ka Vastseliinast pärit Triinu Tuvike

Foto: Vastseliina hokiklubi sotsiaalmeedia 


Pühapäeval kohtusid Viljandi jäähallis Eestimaa Spordiliit Jõud läbiviidavate jäähoki meistrivõistluste raames Lelle Saurused ning Vastseliina hokiklubi, kus Võrumaa esindajad 3:6 võidu võtsid. 

Foto: Vastseliina hokiklubi sotsiaalmeedia


Laupäeval aga peeti Pirita väliväljakul Talveklassika 2021 jäähokiturniir,
mille finaalis kohtusid omavahel KJHK ja Mark Winner, võitjaks krooniti Kaitsejõudude Hokiklubi. 
Foto: hoki.ee 


Samuti on veel viimased kohtumised pidada Harrastajate Hokiliigas, mille ajakava ning tulemustega saab end kursis hoiad HHL lehel.

Foto: Valeria Melnikova


Koostöös Vita Picturaga valmiv naiste jäähokikoondise tagasituleku lugu kajastava dokumentaalfilmi raames toimus Tondiraba jäähallis treening erinevatele muusikutele, kelle kokkupuude hokiga senimaani jäiselt jahe. Samuti tõmbas varustuse selga ning uisud jalga sisulooja Victora Villig, kelle YouTube kanalil täispikk treeningvideo ilmus: Veel viimaseid nädalaid vältavale kampaaniale saab õla alla panna Hooandja lehel! 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI