Nädalavahetusel lõi välku, Pantrid jätkasid võidulainel, üle Eesti toimusid huvitavad hokiüritused
08.02.2021
Nädalavahetus tõi lisaks idüllilisele talveilmale põnevad kohtumised Coolbet Hokiliigas, pinget naiste meistrivõistlustel, iluuisu- ja hokikoolituse Tapal, näidistreeningu ja uisuterituse Aruküla jääväljakul ning Eestimaa Spordiliit Jõud läbiviidava 2020. aasta jäähoki meistrivõistluste edasilükkunud kohtumise. 

6. veebruaril kõlas avavile Kohtla-Järvel,
kui HC Everestilt punkte röövima sõitis tiitlikaitsja Välk 494. 
Valitsev meister võõrustajaklubile palju hingamisruumi ei jätnud ja Lõuna-Eestisse tagasi sõideti lõppskooriga 3:8. 

Kohtumise väravaid järgi vaadata saab siin: Paar tundi hiljem algas Tallinnas, Haabersti jäähallis pealinlaste rivaalitsemine, kui jääl kohtusid HC Panter ning HC Vipers
Kui avakolmandik lõppes 2:2 viigiga, vormistas Ilja Grigorjev teisel perioodil tabloole seisuks 3:2 ning aitas sellega võidu koduhalli jätta. 

Pühapäeval oli käes tartukate kodumängu kord, kui Välguga lahingusse sõitis Narva Paemurru Spordikool. 
Selgi korral jäi Astri Arena eduvalem lahtimuukimata ja kohtumist domineeris koduklubi, kes külalised piirilinna 7:1 kaotusega tagasi saatis. 
Väravatesadu asub siin:
Coolbet Hokiliiga 2020/2021 tabeli esikoht kuulub Tartu Välk 494-le, kes 11 mänguga kogunud 19 punkti; hõbemedalile pretendeerib HC Panter 10 kohtumise ja 13 punktiga ning kolmandat kohta hoiab HC Everest 10 punktiga. 


7. veebruaril jätkus ka naiste tiitlivõistluse karussell, kui ülemöödunud pühapäeva eest revanši jahtinud HC Everest-Grizzlyz Haabersti jäähallis HK Roosa Pantriga kohtus.
Hoolimata tasavägisest kohtumisest ja jõulistest pealevisetest, lõpetas väravas vaid üks litter: koduklubi Roosa Panter kordas ajalugu, kui Edith Pärnik punkti enda skoorile lisas ja Pantrite esikoha liigatabelis kindlustas. 

Kohtumise värav, kõrghetked ning intervjuud: 
Naiste Hokiliiga tabelit valitseb HK Roosa Panter, kel pärast 7 kohtumist 13 punkti, teisel kohal platseerub ühendnaiskond HC Everest-Grizzlyz samuti 7 mängu ning 9 punktiga ja pronksikohta hoiab HK Säde


6. veebruaril toimus Tapal Spordiklubi Steiv eestvedamisel uisupäev, mille raames sai tutvuda nii iluuisutamise kui jäähokiga lähemalt: kohal olid uisukool Talveunistus ning treenerid Anton Gurtovoi, Christin Lauk ja Helen Mölder (HK Tornaado ja HC Grizzlyz), kes tutvustasid kohalikele noortele iluuisutamise ja hoki põhitõdesid. 

Samuti sai laupäeval Harjumaal, Arukülas osaleda Eesti Hoki president Rauno Parrase uisutreeningul, vaadata Aruküla PMK jäähokitrenni ja uiske teritada lasta. 

Raasiku Valla Spordi tegemistel saab silma peal hoida siin

 
Kuna möödunud aastal jäi koroonaviiruse leviku tõttu 2020. aasta kohtumised Eestimaa Spordiliit Jõud korraldatavate jäähoki meistrivõistluste raames asetleidmata, toimus möödunud pühapäeval Vastseliina multifunktsionaalsel hokiväljakul II alagrupi mäng, kus  omavahel kohtusid  Vastseliina Vapsikud ning HK Uudeküla Päts Lääne-Virumaalt. 
Võrumaa esindaja ning külalisvõistkond mängisid 1:1 viiki, väravate autoriteks olid Janek Eks (Vastseliina) ning J. Arisalo (Uudeküla).
Tulemuste ja mängukavaga saab tutvuda siinOTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI