Narva PSK alustas hooaega 8:5 võiduga Tartu Kalev-Välgu üle
30.09.2017

Narva PSK läks 29. minutiks 5:0 juhtima, ent seejärel lasti tartlastel veidi enam kui nelja minuti jooksul neli väravat tagasi visata. Narva PSK pääses teise kolmandiku lõpus 6:4 ette, Kalev-Välk tuli otsustava perioodi alguses veelkord ühe värava kaugusele, kuid kaks viimast väravat viskasid väljakuperemehed ning kirjutasid tabelisse hooaja esimese võidu.

Narva PSK poolel viskasid kaks väravat Sergei Gulov (2+1) ja Aleksandr Bogdanov (2+1) ning ühe Dmitri Patrušev, Georgi Vassiljev, Kirill Iljin (1+3) ja Aleksandr Saprõkin. Ilja Iljin ja Maksim Anohhin teenisid mõlemad kaks söödupunkti.

Tartu Kalev-Välgu poolel tegi meeskonna mängiv abitreener Vassili Titarenko 2+2, värava viskasid veel Anton Jastrebov (1+1), Mihkel Võrang ja Anatoli Jakovlev.

Narva PSK väravasuul tõrjus Anatoli Sizov 33 pealeviset. Tartu Kalev-Välgu väravas tegi Vjatšeslav Ksenofontov avakolmandikul 20 tõrjet, seejärel mängu tulnud Urmas Koorits tõrjus 44 litrit.

Pühapäeval, 1. oktoobril kell 17:00 kohtuvad Tondiraba jäähallis Tallinna klubid HC Viking ja HC Vipers.