Narva PSK kaotas IIHF Continental Cupil HK Kurbadsile 1:2
22.10.2017

Riias lõppenud IIHF Continental Cupi B-grupi turniiri viimases mängus kaotas Narva PSK turniiri võõrustajale HK Kurbadsile tulemusega 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). HK Kurbads lõpetas turniiri täisedu 9 punktiga ning Narva PSK kolme kaotusega.

Kohtumise alguses viis Aleksandr Kuznetsov Narva PSK juhtima, teise perioodi avaminutitel seadis Sandis Zolmanis jalule viigi. Kolmanda kolmandiku keskel viskas Toms Bluks HK Kurbadsi võiduvärava.

Narva PSK väravavaht Anatoli Sizov tõrjus 37 ning HK Kurbadsi Nils Grinfogels 13 vastaste pealeviset.

Päeva esimeses mängus alistas GKS Tychy Donetski HC Donbassi 4:2.

Lõplik tabeliseis: HK Kurbads 9 (3), GKS Tychy 6 (3), HC Donbass 3 (3), Narva PSK 0 (3).

Turniiri võitja HK Kurbads pääses edasi D-grupi turniirile, mis peetakse 17.- 19. novembril Taanis, Rungstedis. Lätlaste vastasteks on Sheffield Steelers (Suurbritannia), Rungsted Ishockey Klub (Taani) ja Yunost Minsk (Valgevene).