Ott Tootsi pälvis tulevase treeneri stipendiumi
05.11.2020
Eesti Olümpiakomitee üheskoos Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutusega premeerib iga-aastaselt bakalaureuse- või magistrikraadi omandavat tulevast treenerit. 
Treenerite järelkasvu edendamiseks rajatud 3600-eurose stipendiumi pälvis 20 Tartu ja Tallinna Ülikoolis õppivat tulevast treenerit. 


Spordikoolituse ja -teabe sihtasutuse juhi Toomas Tõnise sõnul on tulevase treeneri stipendiumi eesmärk aidata kaasa uue põlvkonna treenerite kujunemisele, kuna Eesti spordi edukus sõltub teotahtelistest treeneritest ja iga lisanduv särasilmne treener tähendab uusi harrastajaid ning uut spordi edu. 

Stipendiumi pälvis ka Tallinna Ülikooli õppur Ott Tootsi, kes hokimänguga 2006. aastal alustas ja tänasel päeval Viljandi Hokikoolis kasvandikke treenib. 

Stipendiumikonkursi osana esitasid õppurid essee treenerikutseks valmistumises ja oma ootustest tegutsemisele treenerina. 
Stipendiumile kandideerimise eelduseks oli vähemalt teisel õppeaastal õppimine; eelise kandideerimisel andis kehtiv treenerikutse või selle taotlemine ning vastava spordialaliidu antud arvamus kandidaadi kui tulevase treeneri kohta. 

Foto: Ott Tootsi Autor/Allikas: VLND Hokikool

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI