Tallinna Kalev/Viking ning Välk 494 on Coolbet Hokiliigas hoos
16.12.2018
Coolbet Hokiliigas võttis Narva PSK kodujääl vastu 1:11 (1:5 ; 0:4 ; 0:2) kaotuse mängus Tallinna Kalev/Vikinguga. Välk 494 aga võitis kodujääl HC Everesti tulemusega 12:0 (5:0 ; 5:0 ; 2:0) . Pärast aastanumbri viimast mängu ja IV ringi algust on Välk 494 tabeli liider 23 punktiga, Tallinna Kalev/Viking on kannul 22 punktiga,  Narva PSK-l on tabelis 14 ja HC Everestil on 1 punkt.

Narva PSK ja Tallinna Kalev/Vikingu vahelises mängus realiseeris Narva PSK 1 rünnaku Vikingu 11 vastu.  Narva PSK värava lõi Nikita Puzakov (Ilin). Vikingu väravad lõid Roman Kolenchukov (5), Paul Sillandi (3), Aleksandr Kuznetsov ja Artur Fedoruk (2). Resultatiivsed söödud andsid taas Kuznetsov (3), Fedoruk ja Kolenchukov, samuti Novikov (3), Jefremov, Tihhomirov ja Vinogradov.

Narva PSK väravat kaitsnud Daniil Seppenen tõrjus oma mängus oldud aja jooksul 12 vastase litrit, Narva vahetas 10 minutil väravavahti ning mängu liitunud Dmitri Rovda tõrjus veel 25 vastase pealelööki. Tallinna Kalev/Vikingi puurilukk Mark Teor tõrjus 27 pealelööki.

Coolbet Hokiliiga teises mängus Lõunakeskuse liuväljal võitis Välk 494 12:0 HC Everesti. Välk 494s skoorisid Fedor Gusynin, Dmitri Kuznetsov, Vladislav Sokolov (2), Mihkel Võrang, Vassili Titarenko, Anatoli Jakovlev, Oleksii Voitsekhivskyi (3), Nikita Tsyganov ja Kevin Parras. Resultatiivsed söödud andsid taas Voitsekhivskyi (2), Sokolov, Tsyganov (2), Kuznetsov (2) ning Parras, Gusynin (3) ja Sorokin.

Välk 494 väravat kaitsnud Aleksandr Tkachuk tõrjus 10 vastase litrit, 30 minutil mängu lülitunud Urmas Koorits lisaks 11. HC Everesti väravavaht Kirill Konkin tõrjus 10 pealelööki, 10. minutil mängu lülitatud Nikita Barkovski lisaks 37.

Coolbet Hokiliiga lahingud on selleks aastanumbriks peetud! Kohtumiseni juba uue aasta 5. jaanuaril kui kell 16.30 kohtuvad Narva jäähallis Narva PSK – Välk 494 ja 17.45 Tondiraba jäähallis Tallinna Kalev/Viking – HC Everest.