Tartu Välk 494 on Eesti meister, hõbemedal endiselt jagamisel ning nii mõndagi muud möödunud nädalast
15.03.2021

Nädalavahetusel finišeerus põhihooaja kohtumistega Tartu Välk 494, kes mängis endale tänavu välja järjestikku kolmanda meistritiitli. Veel enne, kui Astri Arena sai täituda kullasäraga, tuli viimases kodumängus murda maha näljased pantrid, kel liigatabelis punktiga eest kimanud HC Everesti eest hõbemedali võtmiseks võidupunkte vaja. 


Külalisvõistkonna ind oli raudne, sest Mihkel Võrangu ja Daniel Baraneki väravad saatsid võõrustajaklubi pärast avakolmandikku mõtteid koguma 1:2 kaotusseisult. Välk, kes senimaani koduseinte vahel ühtki kohtumist kaotanud ei olnud, jätkas sama rida ja viimaselgi kodumängul võidupunkte käest ei andnud. 

Kõiki Tartus visatud väravaid saab järgi vaadata Baltic Broadcastingu YouTube lehel:
Välk 494, kes tänavu oma 12. meistritiitli välja võitles:


Laupäeval Kohtla-Järve jäähallis peetud Ida-Virumaa derbis jäeti samuti võidupunktid koju. 


Pühapäeval jätkati Haabersti jäähallis, kus HC Panter omagi viimase kodumängu põhihooajal pidas, külla sõitis neile eelmisel päeval kaotuse vastu võtnud Narva PSK. 


HC Pantri jaoks jätkus teise koha jaht ja eksimisruumi endale ei jäetud. Ka piirilinlaste jaoks ei ole koht karikamängus veel kindlustatud: vahe tabeli punase laterna, HC Vipersiga, on vaid üks punkt ja omavahel ootab 20. märtsil ees oluline kohtumine. 

Pantrid aga panid regulaarhooaja viimasele kodumängule korraliku punkti, saates narvakad koju 7:4 kaotusega. Väravatesadu järelvaadatav siin:Liigatabelis hoiab HC Everest seega endiselt teist kohta, nende järel, vaid ühe silmaga maas, asub kolmandal kohal HC Panter, seega selguvad hõbe- ja pronksmedali omanikud tuleval nädalavahetusel Kohtla-Järvel, kui HC Everest ning HC Panter omavahel kokku lähevad. 


Naiste meistriliigas jätkati pühapäeval samuti, kui Viljandi jäähallis kohtusid kolmanda koha pretendendid HK Fellin Fuuriad ning HK Säde

Fuuriate viimasel kodumängul pidid võõrustajad vastu võtma 0:3 kaotuse. 

Viljandi viimane kodumäng sel hooajal. Foto: Fellin Fuuriad Facebook


Robert Rooba kasvatas möödunud nädalal taas Liigas väravaskoori 

9. märtsi kohtumises KalPa-ga lõi mängu ainsa värava #88, 11. märtsil sai aga näha Eesti meeste heitlust, kui vastamisi läksid Kristjan Kombe koduklubi HPK ning JYP, kust võidu võttis Hämeenlinnan Pallokerho. 


JYP-i mängukava sel nädalal:

16.03 kohtuvad taas JYP - HPK, avavile kõlab kell 18:30, otseülekanne Telia Inspira kanalil.
17.03 Ilves - JYP, algusega 18:30 ning otsepilt samuti Telia Inspira vahendusel. 
20.03 JYP - Tappara, kohtumisest saab kordust vaadata pühapäeval kell 15:00Selgusid edasi lükatud Jõud 2020. aasta jäähoki meistrivõistluste parimad meeskonnad

Seoses COVID-19 viiruse levikuga, lükati mullu toimunud Jõud 2020. aasta jäähoki meistrivõistluste osad kohtumised 2021. aastasse. 

Eestimaa Spordiliidu Jõud 2020. aasta meistrivõistlustel jäähokis mängiti kahes tugevusgrupis: 

Esimeses tugevusgrupis võitis Saku Jäähoki Klubi, kes edestas HC Vepri ja Viljandi Hokiklubi. 

Teises tugevusgrupis võitis Kehra Snaipers, nende järel Vastseliina Hokiklubi ja Hokiklubi Uudeküla Päts. 


Tulemused kättesaadavad siin

Jõud 2021. aasta meistrivõistlused jäähokis toimuvad IV kvartalis. 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI