Team EESTI U18 sõpruskohtus HC Pantritega
04.10.2020
Soome jäähokiliidu otsuse ja üldisest riiklikust olukorrast tulenevalt korrale, ei pääse Team EESTI U18 hetkel põhjanaabrite juurde Mestis U18 sarja mängima, millest tulenevalt proovime noortele klubikasvandikele siiski anda mängukogemust ka väljaspool omavanuseid. Sel laupäeval täitus Tondiraba jäähalli peaareen publikuga, sest vastamisi astusid Team EESTI U18 ja tänavu meistriliigas taasdebüteeriv HC Panter.

Esimene kolmandik näitas üsnagi tasavägist heitlust, mida kinnitas ka skoor tablool: puhkama mindi 1:1 viigiseisult.
Teinegi kolmandik hoidis pinget üleval mõlemal väljakupoolel ja kuigi HC Pantrid suurendasid oma eduseisu kahe värava võrra, võitlesid Team EESTI poisid südikalt vastu.
Viimane kolmandik tõi väravaid omajagu juurde, HC Pantrid saatsid Team EESTI võrku litri veel lausa kolmel korral.
Lõppseisuks laupäeval jäi 1:6.

Team EESTI U18 peatreener Balint Fekti kommenteeris mängu nii:
'' Meie teine kohtumine, võrreldes augustis nähtuga, HC Pantrite vastu sel hooajal oli täiesti teine kogemus nii mängijatele kui pealtvaatajatele: mängisime meeskonna vastu, kes oma taktikalise poole on juba töötavalt väljaehitanud, kolme viisikuga, kui varasemalt saime valida pea 40 mängija seast. Meie varasemaks relvaks olnud kiirus selles mängus end ei õigustanud. Mängijad, kes aga laupäeval osalesid, panustasid kogu oma südamega! Meie väravavahid tegid imelist tööd ja hoidsid võiduvõimalused siiski väga pikalt üleval! Kolmandal veerandikul, oli meil ülekaalus võimalik mitmeid šanse, et 1:3 seis enda jaoks eduks pöörata, kuid need ei realiseerunud. See võinuks olla mängu pöördehetk. Meie poisid võitlesid südikalt ning enamus neist lõpetas mängu suuremate või väiksemate vigastustega. Naasime mängust hindamatute kogemustega ja loodetavasti said ka pealtvaatajad osa imelisest hokist!''